0435-30591

0706815721

Info@wnr.se

Kontakt

0435-30591

070-6815721

Ekorrstigen 2, 28436 Perstorp

Orgnr: 556126-1552

Ulla Wedin

Staffan Amberlind

Jesper Petersen

Ekonomi/administration

Har jobbat i företaget sedan 1990

Info@wnr.se

Ekonomi/it

Har jobbat i företaget sedan 2015

Staffan@wnr.se

Montör

Började som lärling 1985

Jesper@wnr.se

Johannes Nilsson

Michael Ljunggren

Johan Vendt

Isa Gazimagomayev

Arbetsledare

Började som lärling 1996

Diplomerad VVS-Montör sedan 2001

Johannes@wnr.se

Montör

Började som praktikant 2005

Övergick till lärling 2008

Diplomerad VVS-Montör sedan 2010

Michael@wnr.se

Lärling

Började som praktikant 2014

Övergick till lärling 2017

Johan@wnr.se

Praktikant

Började som praktikant 2016

Isa@wnr.se

WNR - Werner Nilsson Rörmontage

Ekorrstigen 2
28436 Perstorp
Tfn: 0435-30591 eller 0706815721
Orgnr: 556126-1552

Öppettider:
Mån-Tors: 8-12
Fredagar: 9-12 (ej butik)
Ring för bokning övriga tider!

Begär offert